Velikonoční výzva

Vážení rodiče,věnujte prosím pozornost následujícím řádkům. Předávám tímto způsobem informaci o připravované akci. Zvažte a pokud Vás mohu požádat, zapojte se. Nahrávky prosím posílejte na e-mail mateřské školy- msvojnuvmestec@seznam.cz- do středy 8.4.2020 do 20.00hodin,a já je předám.

Děkuji za projevenou iniciativu a přeji pěkné velikonoční svátky, hodně zdraví a těším se na brzké shledání.

Jana Losenická Ondráčková

Velikonoční koledování či recitování obecním rozhlasem

Protože letošní velikonoce budou probíhat nadále v režimu mimořádných opatření a nebude možné realizovat folklór velikonočního koledování a navštěvování, nabízíme dětem možnost povzbudit a pozdravit občany na dálku.

Jak na to?

1. Děti nahrají jarní nebo velikonoční báseň či koledu jako zvukový záznam – soubor mp3 přes dotykový mobil, PC, nebo fotoaparát. (Prosíme nenahrávat koledu Dejte vejce malovaný)

2. Soubor zašlou rodiče jako přílohu e-mailu paní učitelce nebo ředitelce do 8.4. 2020 a v textu uvedou, že souhlasí s využitím nahrávky v obecním rozhlasu Městysu Vojnův Městec v neděli 12.4. 2020 a/nebo na velikonoční pondělí 13.4. 2020.

3. Paní ředitelky poskytnou 9.4. do 13 hod. všechny soubory najednou úřadu Městysu Vojnův Městec.

Jménem Městysu Vojnův Městec předem děkuji všem dětem za účast v této dobrovolné iniciativě, kterou povzbudí naše občany a jsem vděčný též rodičům, paním ředitelkám a učitelům za podporu tohoto záměru.

Přeji ve zdraví a s optimizmem prožité velikonoční svátky.

Karel Rykr