Aktivity školky během prvního školního měsíce

Během měsíce září  si nové děti postupně zvykali na starší kamarády, na paní učitelky a ostatní dospěláky objevující se ve školce, seznamovaly se s prostředím i okolím  mateřské školy, ale i základní školy, kde jsme byli koncem měsíce září na hudebním programu. Děti se seznámily s různými druhy hudebních nástrojů, připomněly si melodie ze známých pohádek, některé si i zatančily.

Koncem měsíce se uskutečnil i sběr papíru. Děkujeme všem, co nám pomohli naplnit obrovský kontejner. Za finanční prostředky z tohoto sběru pojedeme s dětmi 10.12. do centra v Horní Krupé na program ,,Půjdem spolu do Betléma“.

Začátkem října při opravdu podzimním slunečném počasí proběhla ,,Drakiáda“ s opékáním buřtíků.